گچ برگ،گچبرگ،گچ برگ یزد،قیمت گچبرگ
[email protected]
قبل
بعدی

تایل

تایل چیست؟

درواقع همان سیستم های ساخت و ساز خشک است که شامل صفحات روکش دار گچی و مقاطع فولادی گالوانیزه می باشد.

 از این بین صفحات گچی به عنوان پوشش و پروفیل های فولادی به عنوان زیرسازی عمل می کنند. به طور کلی این صفحات در ابعاد  60 × 60 سانتی متر تولید می شوند و به دو دسته ساده (فاقد عایق صوتی) و آکوستیک (دارای عایق صوتی) تقسیم بندی می شوند.

تایل

سیستم تایل سقفی

سیستم تایل سقفی یکی از مصالح خوب جهت اجرا سقف های کاذب و مناسب برای پنهان نمودن تأسیسات برق و آب وکانال های تهویه می باشد.تجهیزات جانبی اضافی، نظیر پنل اتفاء حریق و چراغ های تو کار نیز می تواند داخل این سقف ها نصب شود.همچنین تایل های سقفی پانچ شده در کاهش انعکاس صدا در محیط بسیار مؤثر هستند.این سیستم توسط یک شبکه معلق از پروفیل های سبک متصل به سقف اصلی ، نگه داشته می شوند و تایل های سقفی که عموماً از جنس هسته گچ با روکشPVC  هستند، در داخل آن جای می گیرند.

با افتخار گروه صنعتی گچبرگ یزد تولید کننده انواع تایل باکیفیت و دارای استاندراد های جهانی است.

تایل ساده
تایل تخم مرغی

تایل گچی Pvc 

 

همان‌طور که میدانید این محصول با روکشی از pvc بر پشت پنل تولید می‌شود. این محصول نیازی به رنگ کاری ندارد و بسیار راحت تمیز می‌شود همچنین ضدآب می‌باشد و غالباً در مکان‌هایی که رطوبت وجود دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد مانند سقف حمام و یا سقف‌هایی که لوله‌های تأسیساتی از آن عبور کرده است.

مشخصات محصول

سایز

متر مربع در پالت

ضخامت

595*595

216

7.0

600*600

194

7.5

 

خصوصیات محصول

بسته بندی

 

طرف رو روکش PVC  و طرف پشت روکش آلومینیومی و هسته گچبرگ دو طرف خاکستری (GG)

تایل ها درون کارتن گذاشته، روی آن شیرینگ شده  و در پالت بسته بندی می شوند.

 

تایل سقفی گچی پانچ شده

مهمترین خصوصیت تایل گچی پانچ شده، جذب عالی صدای محیط می باشد.

این تایل ها به دلیل قابلیت هدایت صوت از طریق سوراخ های خود به فضای خالی پشت سقف،بخشی از امواج صوتی را مستهلک می نمایند. در صورت استفاده از لایه اسپان باند(fleece lining) بر پشت تایل، جذب صوت به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. رنگ این لایه سفید یا مشکی بوده که به ویژه رنگ مشکی آن باعث افزایش زیبایی تایل ها و در نتیجه کل فضا می گردد.تایل های پانچ شده غالبا در ساختمان هایی نظیر سینما، آمفی تئاترها، بانک ها، فروشگاههای بزرگ، دفاتر کار و فضاهای آموزشی برای بهبود وضعیت انعکاس صوت، مورد استفاده قرار می گیرند

تایل پانچ نامنظم

مشخصات محصول

تایل گچی پانچ نامنظم مدل 7/11/36.5R (سوراخ دایره ای با دوقطر 7 و 11 میلیمتر)

 

ابعاد: 600 x 600 mm

 

ضخامت محصول:7.5mm / 12 mm

 

الگوی تولید این مدل سوراخ هایی به قطر 7 و 11 میلیمتر با فاصله 36.5 میلیمتر از هم به صورت نامنظم می باشد.

 

تایل گچی پانچ منظم مدل 10/24Q (سوراخ مربع ای)

 

ابعاد: 600 x 600 mm

 

ضخامت محصول:mm / 12 mm

9

الگوی تولید این مدل سوراخ های مربع ای به ابعاد 10*10  میلیمتر با فاصله های 24 میلیمتر از هم به صورت منظم می باشد.

 

تایل گچی پانچ منظم مدل 6/18R (سوراخ دایره ای)

 

ابعاد: 600 x 600 mm

 

ضخامت محصول:7.5mm / 12 mm

 

الگوی تولید این مدل سوراخ به قطر 6 میلیمتر با فاصله 18 میلیمتر از هم به صورت منظم می باشد

 

توضیحات درباره تایل (سقف کاذب)

تایل چیست؟

تایل های سقفی یکی از متریال های زیبای ساخت ساز هستند.که به سقف کاذب معروفند ، این سقف ها به عنوان سقف ثانویه متصل میشوند. طراحی موثر ساختمان مستلزم ایجاد توازن بین اهداف متعدد است: زیبایی شناسی، آکوستیک، عوامل محیطی و ادغام با زیرساخت های ساختمان – بدون ذکر هزینه ساخت و همچنین هزینه های طولانی مدت عملیات. که تایل ها این مشکلات را حل کرده و یکی از بهترین ها در ابزارات ساختمانی شده اند.

انواع تایل ؟

تایل ها به دو دسته کلی، تایل های ساده و طرحدار تقسیم میشن. تایل های ساده در دو نوع رنگ شده و روکش دار در بازار وجود داره.

گچبرگ یزد تولید کننده تایل های گچی است . گچ های پیش ساخته و گچبرگ استفاده گسترده ای در سقف کاذب دارن که به صورت تایل هم استفاده میشن. تایل های گچی در دو نوع ساده و طرحدار وجود دارن. تایل کناف نوع ساده‌ی تایل ها است.

تایل ساده ، تایل روکشدار،تایل طرح حصیری ، تایل پی وی سی

هر کدوم از تایل های بالا خواص خود را دارند ، به عنوان مثال تایل روکشدار برای تمیز کاری و .. آسان تر است.

ابعاد و نصب تایل های گچی

ابعاد تایل های گچی 60 *60 بوده ، که با پروفیل و پیچ های مخصوص در هم همانند پازل قرار گرفته و سقف زیبای ملک شمارا درست میکنند.

سبکی و زیبایی و طرح های مختلف این سازه باعث نصب آسان و همچنین فراگیری زیاد در بازار مصالح ساختمانی شده است.

تایل یزد

تولید تایل در یزد توسط گروه صنعتی گچبرگ یزد انجام شده و تایل یزد از محوصلات گچبرگ یزد ، یکی از بهتریین تایل های کشور از نظر مشتریان و همچنین از نظر صادرات بوده ، تایل یزد را میتوانید از تمام نمایندگی های گچبرگ یزد یا تماس مستقیم با ما خریداری کنید. 

قیمت و نحوه خرید تایل

قیمت تایل ها نسبت به بقیه لوازم ساخت ساز منصفانه و متوسط است.اما به دلیل نوسانت قیمت شما میتوانید از قسمت لیست قیمت در صفحه اصلی دیدن کنید.همچنین برای سفارش و دانستن اطلاعات بیشتر و نحوه خرید لطفا روی کلید تماس مستقیم زده و با ما برای خرید مطمئن از گروه صنعتی گچبرگ یزد تماس بگیرید.

فرم پشتیبانی

گروه صنعتی گچبرگ به شما گوش میکند.

با ما تماس بگیرید
آدرس
شبکه احتماعی