online scamonline scamonline scamonline scamonline scamonline scamonline scamonline scamonline scamonline scamonline scamonline scamonline scamonline scam
کناف یزد - گچ برگ،گچبرگ،گچ برگ یزد،قیمت گچبرگ
گچ برگ،گچبرگ،گچ برگ یزد،قیمت گچبرگ
info@ygigco.com
گچ برگ،گچبرگ،گچ برگ یزد،قیمت گچبرگ

کناف یزد

فلسفه کناف

کناف یا کناوف (به انگلیسی: Knauf) نام تجاری یک شرکت و در واقع نام خانواده و مؤسسه‌ای، با فعالیت‌هایی در سطح بین‌المللی است. این شرکت توسط برادران کناف در سال ۱۹۳۲ و در روستای شنگن لوکزامبورگ و چسبیده به مرز آلمان بنیان‌گذاری شد، سپس به شهر ایپهوفن در آلمان منتقل شد.

شرکت کناف در زمینه‌های زیر فعالیت انجام میدهد:

  • سیستم‌ها و مصالحی که بر مبنای ماده معدنی گچ تولید می‌شوند.
  • عایق‌های صوتی و حرارتی
  • استخراج سنگ آهک و تولید مصالح مرتبط با این [[مادهٔ]] ساختمانی
  • تجهیزات و ماشین‌آلات تولیدکننده مصالح فوق
  • Gips یا همان ژیپس سنگی شیشه‌ای رنگ که همان ماده خام گچ است

در دفاتر و کارخانجات این شرکت در سراسر جهان، بیش از ۱۸٬۰۰۰ نفر فعالیت‌دارند.

یکی از اصول این شرکت، تأسیس واحدهای صنعتی در مناطقی است که مواد اولیهٔ فراوان و [[بازار]]مصرف مناسب این تولیدات، وجود داشته باشد. در این راستا واحدهای متعدد تولیدیِ این گروه در شرق اروپا و نقاط مختلف آسیا در حال احداث است.

اشتباه رایج

پس تا اینجا کار فهمیدیم که کناف نام یک شرکت بزرگ صنعتی در تولیدات محصولات گچی بوده و نه نام محصولی خاص.یکی از محصولاتی که در بین عموم مرد به عنوان کناف جا افتاده محصولی به نام گچبرگ است.گچبرگ (Gypsum board) یا به اشتباه کناف در دسته محصولات پانلی قرار میگیرد و معمولا با نام پانل گچی (Gypsum panel) نامیده می شود.این محصول یکی از تولیدات اصلی گروه صنعتی گچبرگ یزد بوده ، ولی همین اشتباه کناف در نام کارخانجات ، محصولات و… تاثیر گذاشته.

اسلایدر دو گروه صنعتی گچبرگ یزد

گچبرگ یزد یا کناف یزد

کارخانه گچبرگ یزد یا کناف یزد یکی از بزرگترین و مجهزتریین کارخانه های کشور عزیزمان ایران بوده که در بازار رقابتی داخلی و خارجی جایگاه خوبی را داراست.به همین دلیل خیلی از مردم کشورمان و حتی همکاران عزیز بخاطر باب شدن کلمه کناف به جای گچبرگ ، گچبرگ  یزد را کناف یزد میخوانند.حتی موجودی محصول خیلی از سایت ها به دلیل نام ما به اشتباه کناف یزد قید شد است.

البته که تیم گچبرگ فقط در تلاش برای درست جا انداختن این کلمه صنعتی در کشور بوده و تأکیدی بر کناف یا گچبرگ ندارد.

کناف_یزد_kenaf_yazd_گچبرگ_یزد 

محصولات گچبرگ یزد (کناف یزد)

محصولات متنوع گچی از جمله تایل ، گچبرگ(کناف) و ملزومات این دو جزو دسته بندی محصولات گچبرگ یزد قرار میگیرد.که شما بازدید کننده عزیز میتوانید آن را از صفحه اصلی سایت یا صفحه محصولات دیدن کنید و برای خرید محصول یا اخذ نمایندگی با کلیک های تماس مستقیم با ما ارتباط برقرار کنید.

برای بازدید از لیست قیمت هم میتوانید در صفحه اصلی بازدید کنید.تا از قیمت های گچبرگ یزد (کناف یزد)مطلع شوید.

فرم پشتیبانی

گروه صنعتی گچبرگ به شما گوش میکند.

با ما تماس بگیرید
آدرس
شبکه احتماعی