گچ برگ،گچبرگ،گچ برگ یزد،قیمت گچبرگ
[email protected]
قبل
بعدی

گچبرگ

گچبرگ چیست؟

گچبرگ ها صفحات روکش دار گچی هستند که با فشردگی گچ و هوا بین دو سطح کاغذی درست شده و استحکام بالایی را داراست.

این پنل های گچی ابعاد و ضخمات های مختلفی دارد که گروه صنعتی گچبرگ یزد این پانل هارا در لیست قیمت خود با قیمتی منصفانه و کیفیتی در سطح جهانی برای ارائه به مشتری قرار داده است. 

گچبرگ

گچبرگ یکی از بهترین مصالح ساختمانی جهت دیوارهای داخل ساختمان ، سقف های کاذب ، پارتیشن بندی ساختمان های مسکونی و تجاری و سازمانی می باشد و همچنین برای پیاده سازی دکوراسیون داخلی سقف و دیوارها و ایجاد نورپردازی در ساختمان بسیار مناسب است. یکی از مزایای مهم گچبرگ نسبت به دیگر محصولات پانلی نظیر تخته های چوبی چند لایه (Plywood) ، تخته فیبری فشرده (HDF or Hardboard) و ام دی اف (Fiberboard) و… مقاومت بالای آن نسبت به آتش می باشد.

با افتخار گروه صنعتی گچبرگ یزد تولید کننده انواع گچبرگ با کیفیت و استاندراد های جهانی است.

کناف_یزد_kenaf_yazd_گچبرگ_یزد

امتیازات گچبرگ

·        جزء مصالح بسیارسبک است .

·        نصب آن آسان ، سریع و خشک است.

·        عایق مناسبی برای گرما و صدا می باشد.

·        گچبرگ از جمله مصالحی است که باعث تعادل آب و هوا و رطوبت محیط می شود. ( به اصطلاح تنفس می کند )

·        دوستدار محیط زیست است.

·        محدودیت طراحی ندارد.

زمینه های کاربردی  (RG&MR&GG)

·        پارتیشن بندی

·        سقف کاذب

·        واحد های ساختمانی پیش ساخته

·        عایق کاری

·        بازسازی

زمینه های کاربردی  (GG)

·        تایل سقفی گچی

جزییات لبه

لبه مربع  (SE)

لبه باریک (TE)

گچبرگ مقاوم دربرابر حرارت و رطوبت fm

گچبرگ ساده

گچبرگ ساده یزد گچبرگی است که سطح روی آن با کاغذ سفید و سطح پشت آن با کاغذ خاکستری و یا قهوه ای پوشانده شده است

گچبرگ های ساده به طور معمول در سیستم های ســاخت و سـاز خشـک (مانند دیـوارهای جداکننده، دیوارهای پوششی و سقف های کاذب) مورد استفاده قرار می گیرند.

مشخصات محصول

ابعاد (mm)

ضخامت

عرض

طول

7.5

1200~1220

2400/3000

9.5

1200~1220

2400/3000

12.5

1200~1220

2400/3000

15.0

1200~1220

2400/3000

 

جزییات پالت

تعداد در پالت

مقدار گچیرگ (m2)

وزن پالت

(تقریبی به تن)

140

404/504

2.25/2.80

100

288/360

2.10/2.60

80

230/288

2.15/2.65

70

201/252

2.25/2.80

گچبرگ GG

گچبرگ GG یزد گچبرگی است که سطح رو و پشت آن با کاغذ خاکستری و یا قهوه ای پوشانده شده است

گچبرگ های قهوه ای به طور معمول در تولید تایل های سقفی و زیر کار یا جاهایی که رنگ نهایی تیره است مورد استفاده قرار می گیرند.

گچبرگ تیره gg

مشخصات محصول​

ابعاد (mm)

ضخامت

عرض

طول

7.0

1200~1220

2400/3000

9.0

1200~1220

2400/3000

12.0

1200~1220

2400/3000

 

جزییات پالت

تعداد در پالت

مقدار گچیرگ (m2)

وزن پالت

(تقریبی به تن)

140

404/504

2.15/2.75

100

288/360

2.00/2.45

80

230/288

2.05/2.60

 

توضیحات درباره پانل گچی(گچبرگ)

پانل‌های گچی

تخته گچی که به عنوان دیوار خشک نیز شناخته می‌شود. یک ماده ساختمانی که برای ایجاد دیوارها و سقف‌ها استفاده می‌شود. از یک پانل گچی که بین دو لایه کاغذ ضخیم قرار گرفته ساخته شده است.

گچ برگ‌ها یکی از ابزارهای مدرن و سبک ساختمانی با استحکام و کارایی بالاست که در خانه‌ها، مکان‌های تجاری و اداری استفاده می‌شود.

انواع پانل‌های گچی (گچ برگ)

سه نوع اصلی تخته گچی وجود دارد: معمولی، مقاوم در برابر آتش و مقاوم در برابر آب. تخته گچی معمولی رایج‌ترین نوع است و برای دیوارهای داخلی و سقف استفاده می‌شود. تخته گچی مقاوم در برابر آتش برای دیوارها و سقف‌ها در مناطقی که خطر آتش سوزی نگران کننده است، مانند آشپزخانه‌ها و اتاق‌های خشک‌شویی استفاده می‌شود. تخته گچی مقاوم در برابر آب در مناطقی که احتمال آسیب آب وجود دارد مانند حمام و دوش استفاده می‌شود.

گچ برگ یا همان پانل‌های گچی ساده RG

گچ برگ یا همان پانل‌های گچی مقاوم در برابر رطوبت MR

گچ برگ یا همان پانل‌های گچی مقاوم در برابر آتش FR

تفاوت گچ برگ و کناف چیست؟

کناف نام تجاری خانوادگی و تجاری یک گروه صنعتی در آلمان است ، که این شرکت دارای 18000 نفر نیرو فعال در سرتاسر جهان است.مصالح ارائه شده توسط شرکت تنوع گسترده ای دارد ، مانند پانل های گچی(گچبرگ)،تایل و…

در همین جهت نام درست پانل ها و صفحات گچی گچ برگ است که در عام مردم به اسم کناف جای افتاده و حتی شاغلین در این کسب و کار هم آن را کناف میگویند.

روش تولید صفحات و پانل های گچی ( گچ برگ)

در کارخانجات گچ برگ ، گچ سبک شده بین دو کاغذ قرار گرفته، فشرده و پرس میشود. صفحات گچی فشرده شده در اندازه های یکسان برش خورده و داخل خشک کن رطوبت آنها گرفته می شود.

این صفحات بعد از بسته بندی برای مشتری ارسال میشود.

باید به این توجه کرد که انواع صفحات گچی (گچ برگ) با لایه کاغذ های مختلفی درست شده تا توانایی ضد رطوبت یا آتش بودن خود را به دست بیاورد و بهترین پانل ها ساخته شوند.

اتصالات و خدمات صفحات گچی (گچ برگ)

صفحات گچی هم همانند دیگر لوازم ساختمانی نیازمند اتصالات ، تعمیر و خدمات پس از فروش است.یکی از تجهیزات مورد نیاز پیچ کناف است .پیچ های خاص که برای کار با گچ برگ درست شده و مورد استفاده قرار میگیرد.

پروفیل ها فلزات اتصالی هستند که به عنوان اسکلت گچ برگ ها هما شناخته میشوند و یکی از ابزار های مهم در موقع نصب صفحات گچی تلقی میشود.

 • گچبرگ: تولید کننده بهترین محصولات گچی در بازار

 • گچبرگ یکی از بهترین تولید کنندگان محصولات گچی در بازار است. محصولات این شرکت علاوه بر داشتن کیفیت بالا، قیمت مناسبی نیز دارند. این شرکت انواع گچ‌برگ ها  و تایل گچی را با کیفیت بالا تولید می‌کند که مورد تأیید مشتریان خود قرار گرفته‌اند. اگر به دنبال خرید محصولات گچی با کیفیت و قیمت مناسب هستید، حتماً محصولات گچبرگ را بررسی کنید.
 • گچبرگ: تضمین کیفیت و قیمت مناسب در تمامی محصولات گچی

 • گچبرگ به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان محصولات گچی در بازار، به تولید انواع گچبرگ با کیفیت بالا معروف است. این شرکت تمامی محصولات خود را با استفاده از بهترین مواد اولیه و با رعایت استانداردهای بین‌المللی تولید می‌کند. علاوه بر این، گچبرگ به مشتریان خود تضمین کیفیت و قیمت مناسب را ارائه می‌دهد. برای خرید تایل و گچبرگ با کیفیت عالی، بهترین گزینه خرید از گچبرگ است.
 • تولید کننده گچبرگ: بهترین گزینه برای خرید با کیفیت عالی

 • کیفیت بالا: محصولات گچبرگ با استفاده از بهترین مواد اولیه و با رعایت استانداردهای بین‌المللی تولید می‌شوند. این باعث می‌شود که محصولات این شرکت دارای کیفیت بالایی باشند.

 • استحکام بالا: محصولات گچبرگ دارای استحکام بالا هستند و در برابر ضربه و فشار مقاومت خوبی دارند.

 • سازگاری با محیط زیست: گچبرگ در تولید محصولات خود از موادی استفاده می‌کند که سازگاری خوبی با محیط زیست داشته باشند و در تولید آنها به محیط زیست آسیبی نرسانده باشد.

 • طول عمر بالا: محصولات گچبرگ دارای طول عمر بالایی هستند و پس از نصب، به مدت بسیار طولانی می‌توانند استفاده شوند.

 • قابلیت اجرا آسان: محصولات گچبرگ به راحتی قابل اجرا هستند و نیاز به تخصص خاصی ندارند.

 • قیمت مناسب: علاوه بر کیفیت بالا، محصولات گچبرگ به قیمت مناسبی نیز عرضه می‌شوند که باعث می‌شود برای مشتریان در دسترس باشند.

پانل ها گچی (گچبرگ) و انواع آن 

 1. پانل گچی(گچبرگ) MR: این پانل در دو ضخامت 9 و 12.5 میلی‌متر و با ابعاد مختلف در بازار عرضه می‌شود. این پانل دارای پوشش کائوچو منیزیم بوده و مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب دارد. این پانل برای کاربردهایی مانند دیوارهای داخلی، سقف‌های داخلی و دیوارهای جداری مناسب است.

 2. پانل گچی(گچبرگ) RG: این پانل نیز در دو ضخامت 9 و 12.5 میلی‌متر و با ابعاد مختلف در بازار عرضه می‌شود. این پانل دارای پوشش گالوانیزه بوده و برای استفاده در محیط‌هایی با رطوبت بالا، مانند حمام و آشپزخانه، مناسب است.

 3. پانل گچی(گچبرگ) V-cut: این پانل با ضخامت 12.5 میلی‌متر و با پوشش PVC در بازار عرضه می‌شود. این پانل دارای طراحی ویژه‌ای برای نصب روی سقف‌هاست و قابلیت ایجاد طرح‌های چند‌وجهی را داراست.

 4. پانل گچی(گچبرگ) سه‌بعدی: این پانل‌ها دارای طرح‌های سه‌بعدی بوده و برای استفاده در دیوارهای داخلی و دیوارهای جداری مناسب هستند.

 5. پانل گچی(گچبرگ) آکوستیک: این پانل‌ها دارای ساختاری خاص برای جذب صدا هستند و برای استفاده در محیط‌هایی مانند سالن‌های کنفرانس، کلاس درس، استودیوهای ضبط صدا و… مناسب هستند.

قیمت و نحوه خرید پانل گچی(گچ برگ)

قیمت گچ برگ ها نسبت به بقیه لوازم ساخت ساز منصفانه و متوسط است.اما به دلیل نوسانت قیمت شما میتوانید از قسمت لیست قیمت در صفحه اصلی دیدن کنید.همچنین برای سفارش و دانستن اطلاعات بیشتر و نحوه خرید لطفا روی کلید تماس مستقیم زده و با ما برای خرید مطمئن از گروه صنعتی گچبرگ یزد تماس بگیرید.

فرم پشتیبانی

گروه صنعتی گچبرگ به شما گوش میکند.

با ما تماس بگیرید
آدرس
شبکه احتماعی